Великий Глибочок: ШИКЕРЯВА-ШПАК Ірина. “Годинами дивилась в воду я з моста...”

* * *

Годинами дивилась в воду я з моста,
що через Серет на Плотичу пролягає;
вода тут завжди чиста-чиста,
як в дзеркалі, підводний світ весь відбиває.

Тут пишні лілії цвіли,
очей несила було відвести;
і на лапатому листі біліли,
ніжні, якоїсь неземної краси.

Розливи пам’ятаю, повені весняні,
вони дорогу в школу через греблю заливали;
тоді ішли води навали страхітливі грізні,
ми вражено дивились й додому повертали.

Кожен момент з життя шкільного
в мрійливих спогадах зринає
я тут лишила стільки дорогого
і більш ріднішої краси у світі вже немає.

Ірина ШИКЕРЯВА-ШПАК.

Джерело:
збірка віршів «Україна, мій край, я і земля», Т., «Поліграфіст», 1995.

[Інф.: 13.09.2012. Оновл.: 13.09.2012]