Білоскірка: ОГОРОДНИК Надія. “Як гарно у селі в цю пору...”
- Деталі
- Категорія: Вірші та пісні про села Тернопільського району
* * *
Як гарно у селі в цю пору!
Ясний погожий день надворі.
Синіють гори вдалині,
Широке поле неозоре,
Шумлять смарагдові гаї...
І вітер травами колише,
Голубить стовбури беріз,
І сонцезлотом сяє жито,
Щебечуть стиха солов’ї...
Ген-ген до неба простяглося
В садках замріяне село,
Смачним нектаром зайнялося,
В тенета праці завело.
Зелений килим стадіону,
Де щонеділі гамір, люд
І плесо озера глибоке,
Що слуха вербину журбу...
Попід горою річка Гніздна,
Мов стрічка в’ється голуба,
Пасуть череду на леваді,
Край берега гусей юрба.
Сільською вулицею зранку
Собаки гавкають услід.
Життя іде, вночі на танці
Вже поспішають молоді.
І лине пісня того краю,
Де любо й затишно душі.
У Білоскірці я зростала,
В неї закохується світ.
Надія ОГОРОДНИК.
н. в с. Білоскірка Тернопільського району.
Джерело:
збірка поезій «Пелюстка надії», Т., «Воля», 2007.
[Інф.: 13.09.2012. Оновл.: 13.09.2012]



